Republica Moldova
Maia Sandu, la Gala „Femei în Economie”: „Să ne strângem mâinile, doamnelor, și să ne asumăm independența” – MOLDOVA INVEST
autor
publicat la ora

Președinta Maia Sandu a luat parte la a șasea ediție a Galei “Women In Economy”, organizată de Confederația Națională pentru Antreprenoriat Feminin (CONAF) și susținută de Parlamentul European.
Acest eveniment își propune să recunoască personalități feminine remarcabile din diverse domenii-cheie ale societății românești.
„Implicarea femeilor nu este doar un act de echitate socială, este, în esență, un act de asumare a independenței. Asta le-am zis azi femeilor și bărbaților prezenți la Gala „Femei în Economie”, la Ateneul Român. Azi
Continue Reading
You may also like...
Related Topics:Republica Moldova

Click to comment


























