fbpx
Connect with us

Graficul URBAN SERV de colectare a DEȘEURILOR SELECTIVE

Ultima Ora

Graficul URBAN SERV de colectare a DEȘEURILOR SELECTIVE

Forumul Economic Regional Moldova 2024 – Vatra Dornei, 4–6 iulie


Programul  de colectare a deșeurilor selective la gospodării individuale – case pentru Municipiul Botoșani

COLECTAREA DESEURILOR SELECTIVE începând din data de 01.02.2020

DIN PLASTIC & METAL(DOZE ALUMINIU) ÎN SĂPTĂMÂNILE 1 ȘI 3 ALE FIECĂREI LUNI

DIN HÂRTIE & CARTON ÎN SĂPTĂMÂNILE 2 ȘI 4 ALE FIECĂREI LUNI

DETALII CU INTERVALELE SĂPTĂMÎNALE – ÎN CALENDARUL DIN JOSUL PAGINII

LuniMarțiMiercuriJoiVineri
11 Mai(1-10)11 Mai(12-40)1AL Bradului11 Decembrie1Al. Castanilor
2Al. C-tin Draxin2Al. Zimbrului2Alexandru cel Bun2A. Adamiu2Al. Doi Brazi
3Al. C-tin Iorgulescu3Albina3A.T. Laurian3Aleea Decebal3Al. Gen. Dumitru Vasiliu
4Al. Călugăreni4Aleea Dochia4Al. Humulești4Aleea Dimitrie Cantemir4Al. Irișilor
5Al. Împărat Traian5Aleea Ghe. Hasnaș5Aleea Alunis5Aleea Gh. Avramescu5Al. Magnoliilor
6Al. Ludovic Dauss6Aleea Iazului6Aleea Dimitrie Lemnea6Aleea Liceului6Al. Mitropolit Ghiorghian
7Al. Sf. Ioan Iacob Hozevitul7Aleea N.N. Rautu7Aleea Graur7Aleea Luizoaia (37-57 )7Aleea cu Tei
8Aleea Dumbrava Rosie8Alexandru Donici8Aleea Grigore Ghica8Aleea Margaretelor8Aleea Amurgului
9Aleea Dumbrăvița9Andrei Mureșanu9Aleea Macului9Aleea Slt. Ion Frunzetti9Aleea C-tin Piliuță
10Aleea Elefterescu10Barbu Lăzăreanu10Aleea Marcel Olinescu10Aleea Stejari10Aleea Cronicarilor
11Aleea Florilor11Botoș11Aleea Porumbelului11Aleea Trandafirilor11Aleea Eliberarii
12Aleea Gradinarilor12Bucium12Aleea Prunilor12Aleea Viorelelor12Aleea IC Brătianu
13Aleea Ion Istrati13Bujor13Alunis13Armoniei13Aleea Ilie Ciolac
14Aleea Lebada14Carămidari14Anastasie Bașotă14Armeana (1-6 si 96-116)14Aleea Kogălniceanu
15Aleea Luizoaia pana la 3715Carmen Sylva15Armeana15Austrului15Aleea Scolii
16Aleea Petalelor16Cașin16Baciului16C. Națională(Iorga-Lukoil)16Aleea Teoctist Arapașu
17Aleea Sf. Nicolae17Cernavodă(1-36)17Carpați17Cornișa17Aleea Teodor Calimachi
18Ana Ipătescu18Ciobanului18Col. Tomoroveanu18Ghe. Filipescu18Aleea Trei Coline
19Artur Enasescu19Cișmea19Crizantemelor19Ghiocei19Aleea Victor Tufescu
20Armeana (6- 96)20Codrului(Bradului-Pod Piatra)20Dumitru Furtună20Ion Simionescu20BD M Eminescu(Onicescu-Lukoil)
21Bd M.Eminescu(Onicescu-Sucevei)21Crinilor21Furtunii21Irișilor21Berzelor
22C Nationala (C.V-Marchian)22Drumul Tătarilor22Grăniceri22Lalelelor22Bradului(Nationala -Codrului)
23Călugăreni23Dragoș Vodă23I. Creangă23Manolești23Bucovina
24Cronicar Neculce24Eroilor24I.L. Caragiale24Maramureș24Busuiocului
25Cuza Voda25Eternității25Iacob Iacobovici25Trandafirilor)25C. Națională(Mobila-Uzinei)
26Doboșari26Fluierași26Ion Missir26N. Sofian26Caisului
27Dreptatii27George Cojbuc27Macului27Neculai Sofian27Cireșoaia
28Dubalari28Havuzului28Marchian28O. Onicescu28Cernavodă(40-58)
29Elena Rareș29Humăriei29Mărăști29P. Rareș(sc 1-Puskin)29Cireșului
30Frunzelor30Împ. Traian(Donici-Saveni)30Mărului30Pacea(Ocolitor sud -Cornisa)30Codrului(Bradului-Nationala)
31Gen. Mociulschi31Libertatii31Miron Costin31Petru Maior31Cornului
32Grigorie Vieru32Luminii32Mobilei32Piata 1 Decembrie32D. Bolintineanu
33Grivița33Militari33Nicolae Pisoschi33Prieteniei33D. Ralet
34Hatman Arbore34Moara de Foc34Nucilor34Simion Bărnuțiu34Fântânilor
35I. Maniu35Muncel35O. Băncilă35str. M. Eminescu35G. Enescu
36I.C. Brătianu36Mușat Vodă36Peco36Teatrului36Grigore Antipa
37I.P. Darie37Nicolae Grigorescu37Prunilor37Trandafirilor37Grigore Ureche
38Independenței38Nicolae Leon38P. Rareș(Puskin-Furtunii))38V. Lupu(P Piatra-Armeana)38Liliacului
39Ion Pillat39Ostașului39Pușkin (V Lupu-P. Piatra)39Vârnav39M. Kogălniceanu
40Izvoarelor40Palmas40Războieni40Veteranilor40Maior Ignat
41Împ. Traian(Onicescu-1Mai)41Parcul Tineretului41Rediu (capăt)41Victoriei41Maxim Gorki
42Logofat Tăutu42Plopilor42Ștefan Luchian42Mihail Sorbul
43Miorița43Pod de Piatra43Tulbureni43N. Iorga(Bucovina-Nationala)
44Peneș Curcanu44Popa Șapcă44Tulbureni Alfa Land (Al.Pajistei)44Oituz
45Popăuți45Pușkin (Victoriei-V. Lupu)45Tunari45Pacea(G Enescu-Sucevei)
46Poporului46Sălciilor46Vasile Conta46Paraul Rece
47Progresului47Săvenilor47V. Lupu(Puskin-Armeana)47Pârâului
48Rozelor48Sitnei48P. Rareș(Trandafirilor-Ignat)
49Scurta49Spatar Milescu49Plopilor (Adiacente )
50Șoseaua Iașului(Adiacente)50Smardan50Posta Veche
51Stegari51Stefăniță Vodă51Preot Cleopa Ilie
52Ștefan cel Mare52Tomis52Radu Mihnea
53Tudor Vladimirescu53Valter Mărăcineanu53Roșiori
54V. Alecsandri54Vulturului54Sarmizegetusa
55Vâlcelei55V. Lupu(Puskin-I Maniu)55Sergiu Iacovlov
56Vânători56Șoseaua Iașului
57Verona57Teilor
58Vornic Boldur58Transilvaniei
59Zimbrului59Unirii
60Viilor
61Zefirului
62Zorilor

 

STRĂZILE SUNT SCRISE ÎN ORDINE ALFABETICĂ PENTRU IDENTIFICARE ZI, COLECTAREA FĂCÂNDU-SE ÎN ALTĂ ORDINE, ÎN ACEEAȘI Zi începând cu ora 7

Graficul URBAN SERV de colectare a DEȘEURILOR SELECTIVE - News Moldova


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

More in Ultima Ora

PROFIL DE CANDIDAT

Revista economică Moldova Invest, nr.5

- citeste versiunea e-paper -

Advertisement

Forumul Economic Regional Moldova – Iasi, mai 2023

Trending

Advertisement

Echipa News Moldova

To Top